Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Kurs Nowe Życie 13-15 września 2013r.

W weekend 13-15 września 2013r. w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej odbył się kolejny kurs "Nowe Życie". Uczestniczyły w nim wraz z ekipą 63 osoby z Wrocławia i okolic. Kurs był okazją do osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym. Mogliśmy razem doświadczać Jego obecności i łaski.

Dziękujemy za wsparcie modlitewne całego tego wydarzenia :)

 
 
Oto kilka świadectw z tego kursu:
 
  • Na nowo odczułem piękno Dobrej Nowiny, moc i nadzieje z niej płynące. Mogłem zastanowić się nad ważnymi pytaniami w moim życiu i stanąć z nimi przed Jezusem, by pomógł mi na nie znaleźć odpowiedź, tak by mogło rozwinąć się we mnie Nowe Życie w Nim.
Chwała Panu!
 
  • W czasie tego kursu Pan Bóg pokazał mi, że był i jest blisko mojego życia, że nie patrzył i nie patrzy z perspektywy obserwatora, który ocenia jak sobie poradziłam w sytuacjach, które mi dał, ale że jest blisko i kocha mnie wierną miłością, za darmo. Uświadomiłam sobie jak wiele, jak wiele łask otrzymałam od Niego w swoim życiu i mogłam za nie podziękować. Po raz pierwszy od dawna stanęłam w prawdzie przed nim i przed samą sobą i przyznałam się przed Nim do swoich słabości, ponieważ dotarło do mnie, że na Jego miłość nie muszę sobie niczym zasłużyć. Postawiłam na boga, zaufałam Mu, a On uwolnił mnie do moich zranień i lęków w sposób, który pozwolił mi wielbić Go z radością, prostotą i pokojem serca. Wiem, On że będzie mnie prowadził dalej.
Chwała Panu!
 
  • Pan Bóg wybrał idealny czas i miejsce do nowego odkrycia w sobie Jego MIŁOŚCI. Przez ten krótki weekend wylał na mnie morze swojej miłości i łask, obdarzył pokojem i zabrał cały chaos i lęk, z którym tu przyszłam. Niepojęty i Niezmierzony!
 
Więcej w zakładce "Świadectwa".